top of page
natasza.jpg

DZIEŃ DOBRY!

Mam na imię Natalia i z wielką przyjemnością sfotografuję Państwa szczęście.

 

Z zawodu jestem … architektem. Z zamiłowania – artystką, malarką, scenografką, kreatorem, projektantem, krawcową  i można tak powiedzieć – artystyczną duszą.

Bardzo długo mi zajęło, by odważyć się spróbować wykonać moje pierwsze zdjęcie. Ponieważ niczego nie zaczynam bez przygotowania, ukończyłam kilka kursów, uczyłam się

u znanych fotografów w Grodnie, Mińsku i Moskwie, zanim zrobiłam moje pierwsze kroki.

 

Wszyscy moi znajomi namawiali mnie, bym spróbowała swoich sił w fotografii, gdyż od lat tworzyłam własnoręcznie kostiumy i rekwizyty próbując „ożywiać” bajki. Podobno umiem uchwycić „ten jedyny” uśmiech na zdjęciu. Oceńcie to Państwo sami ,)

 

Nieśmiało marzyłam o własnym studio, w którym będę mogła tworzyć cuda i gdzie każda rodzina, każde dziecko, każda przyszła mama będą mogli spełnić swoje marzenia – chociaż przez parę godzin poczuć magiczną przemianę i możliwość wcielenia się w różne postacie.

 

Pierwsze kroki i pierwsze doświadczenie zdobyłam na Białorusi. A moje wymarzone, w pełni wyposażone studio otworzyłam w Otwocku, w Polsce. Tak się złożyło, ze mój syn rozpoczął naukę w liceum polonijnym w Warszawie. Na razie kursuję pomiędzy Polską i Białorusią. Pochodzę z polskiej rodziny, marzę o tym, by zostać w Polsce na stałe.

 

Zapraszam na bajeczne sesje wszystkich mówiących zarówno po polsku jak i po rosyjsku

– z pewnością znajdziemy wspólny język. Naszym wspólnym językiem będą śmiech, emocje 

i tworzenie wspomnień.

 

Dzieci rosną szybko, czas mija w zawrotnym tempie. Pomogę Państwu uwiecznić niezapomniane momenty.  Napiszcie do mnie o tym jakie są Wasze marzenia? Jak ma wyglądać wymarzona sesja? Być może zainspirują Was moje prace? Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio. Wspólnie stworzymy cudowne portrety, zdjęcia, albumy.

To będzie cenna pamiątka rodzinna, którą Wasze dzieci będą pokazywać Waszym wnukom…

 

…Z wielką przyjemnością sfotografuję Państwa szczęście.

bottom of page